Najsłynniejsza fontanna Wrocławia

Szybko zdobyła ogromną sławę, stając się obowiązkowym punktem w programie niemal każdej wycieczki po tak pięknym mieście, jakim jest Wrocław. Multimedialna Fontanna stała się w ostatnich latach jedną z najważniejszych ciekawostek na ternie Parku Szczytnickiego- miejsca, którego atrakcje turystyczne znane są miłośnikom architektury i przyrody od lat. Teraz do grona miejscowych ciekawostek dołączyła niezwykła fontanna – jedna z najważniejszych atrakcji, jakimi może nas oczarować współczesny Wrocław.
Multimedialna Fontanna we Wrocławiu to jedna z największych fontann w Europie, a jednocześnie największa atrakcja tego typu w Polsce. Zajmuje ona powierzchnię około 1 ha. Tworzy ją 300 dysz wodnych, które mogą tryskać wodą na różną wysokość. Całość uzupełnia około 800 punktów świetlnych, dzięki czemu przy Fontannie można urządzać wieczorami wspaniałe widowiska. By pokazy robiły jeszcze większe wrażenie na gościach odwiedzających tereny Parku Szczytnickiego, towarzyszy im muzyka oraz pokazy laserowe. Nic więc dziwnego, że wiele osób stara się znaleźć tanie noclegi w okolicy i tak planować swe wycieczki po mieście, by móc wziąć udział w takim właśnie pokazie. Jest to niezwykłe wydarzenie, które może na każdym zrobić ogromne wrażenie.
Ciekawe pokazy urządzane są tu wieczorami, zatem turyści, którzy znajdą dla siebie tanie noclegi w pobliżu Parku Szczytnickiego, będą mogli w czasie wycieczki po Wrocławiu skorzystać z dodatkowych atrakcji. Multimedialne pokazy są przecież wspaniałym wydarzeniem, w którym z pewnością warto wziąć udział.